Garanti

Garanti Koşulları Neleri Kapsar?

Ortalama ürünlerimizin garantisi 1 yıldır. Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı ÜRETİCİ FİRMALARIN garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını ÜRETİCİ FİRMALAR belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası veya satış formu ile arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretim servisimize ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası ilgili garanti sağlayıcı üretim servisimiz tarafından onaylanmalıdır.

Garanti sağlayıcı tarafından herhangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ya ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılamazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Ortalama 30 işgününde size özel üretilen ve tarafınıza teslim edilen mobilyalar, sehpa, aksesuarlar ve tamamlayıcı ürünler özel ürün kapsamına girmektedir. Özel olarak mekânınıza uygun olarak tasarlanıp üretimi yapılan ürünleri maalesef iade alamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.