Hakkımızda

EVİNİZİN
MUTLULUĞU

1971 yılında değerli büyüğümüz Hikmet Tunalı tarafından kurulan mütevazı bir marangoz atölyesiyle faaliyetine başlayan firmamız; zanaatkâr ruhu, ustalık tecrübesi, meslek aşkı ve iş ahlakı üzerine kurulu sağlam temeller sonucunda sürekli müşteri memnuniyeti ile büyüyerek 2. kuşak yöneticilerinde desteğiyle bugün bölgemizin seçkin ve güvenilir markaları arasında üst sıralarda yerini almıştır.

‘Yenilikçi, Kaliteli Ve Özel Tasarım İle Kombinasyonlu Özel Bir Duruşa Sahip Olunmalı’ sloganı ile mobilya sektöründeki yerimizin sorumluluğunu taşıyan bir marka olmak bizim için önemli bir ilkedir.

Kaliteli ve özgün tasarımları uygun fiyatlarla sunma gayreti içinde olan mesut mobilya; çevreye duyarlı doğa dostu olan, insan sağlına zarar vermeyen hammaddeler kullanılarak üretilen, yaşam kalitenizi arttıracak şekilde tasarlanan, ailenizdeki her yaştan bireye hitap edecek ve güvenle kullanabileceği, en son teknoloji makinelerle imal edilen mobilyaları sizlere sunarak, satış anından ürün teslimatına kadar güler yüzlü uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

1971 Yılından Beri Yatak Odası- Yemek Odası- Salon Koltuğu- Oturma Gurubu- Yatak Baza- Genç Odası- Bebek Odası – Kanepe- Mutfak Gurupları -TV Üniteleri – Aksesuar çeşitleri ve özel sipariş işleriniz ile evinizin her köşesinde olmaktan gurur duyuyoruz.

Bugün Mesut Mobilya olarak, kendi imalathanemizden ve tedarikçilerimizden aldığımız güç ile birlikte Türkiye’nin her yerine hizmet sağlama gayreti içindeyiz. 2019 yılı itibariyle kurmuş olduğumuz www.mesutmobilya.com e-ticaret sitemiz ile nerede yaşadığınız fark etmeksizin; kapıya kadar teslimat, montaj ve satış sonrası hizmet güvencesiyle tüm müşterilerimize ulaşıyor olabilmenin sevinci ve gururu içerisindeyiz.

Evinizin Tasarımında Bize Güvenebilirsiniz! Evinizin Mutluluğu Bizim Mutluluğumuzdur.