TESLİMAT KOŞULLARI

TÜRKİYE’NİN HER NOKTASINA ÜRÜN TESLİMATI
Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stokta var ise İstanbul içine 7 iş gününde, diğer illere ise en geç 15 iş günü içinde teslim edilir. Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarda bulunmuyor ise İstanbul içine 15- 25 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. İstanbul ili dışında bir adrese teslim yapılacaksa 30 iş günü içerisinde adresinize find bride getirilir. Siparişinizin ne zaman teslim edilmek üzere yola çıkacağı, ne zaman teslim edileceği vb. gibi bilgiler, Mesut Mobilya müşteri temsilcisi tarafından aranılarak size bildirilecektir. Siparişinizin durumuyla ilgili tüm sorularınızı 0 (212) 787 10 80 hatlı numarayı arayarak müşteri temsilcimize sorabilirsiniz.

 

KARGO, TESLİMAT ve MONTAJ ÜCRETSİZ!
Mağazamızdan ya da  www.mesutmobilya.com adresinden takım olarak yapacağınız profesyonel montaj gerekmeyen alışverişlerde, İstanbul için teslimat ÜCRETSİZ olarak firmamıza aittir. Detaylı bilgi için 0(212) 787 10 80 numarasını arayabilirsiniz.

 

Şehir Dışı Siparişlerde Teslimat ve Montaj
Mesut Mobilya, İstanbul dışına olan siparişlerin teslimatı anlaşmalı kargo şirketlerinin ambar depolarına ücretsiz olarak gönderilir. Eğer eve teslimat ve montaj istenir ise ekstra ücret alınır. Montaj ücreti için 0212 787 10 80 numaralı telefonu arayabilir, bilgi alabilirsiniz.